ATILIM OTOGAZ olarak 20 yıldır LPG Sektöründe kaliteyi ve memnuniyeti amaç edinmiş bir firmayız. TSE’li servisimiz, deneyimli ve yetkili elemanlarımız, 20 yıllık montaj tecrübemiz ile öncelikle istikrar diyoruz. İtalya’ nın dev markası olan BRC ve ayrıca TÜRKİYE ‘nin önde gelen markası olan ATİKER’ın yetkili servisiyiz. Firmamız siz müşterilerimize kaliteli hizmeti, kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlara ve en sorunsuz, en güvenilir işçiliği sunmayı ilke edinmiştir.

En iyi referansın müşteri memnuniyeti olduğunu benimsediğimiz ve buradan yola çıktığımız için. Montajını yaptığımız araçların garanti sonrası güvenli ve problemsiz bir şekilde kullanımı için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca bakım ve montaj servisimizde montajını yaptığımız araçların garantili bakımlarının yanısıra hızlı motor bakım hizmetinide müşterilerimize vermekteyiz.

Full enjeksiyonlu, sequential ve semi-sequential (sıralı ve yarı sıralı 4, 5, 6, 8 silindirli) araçlar için geliştirilmiş yeni nesil çok nokta enjeksiyonlu oto gaz sisteminin en büyük avantajı benzinle birebir aynı performansa sahip olması ve düşük yakıt tasarrufudur.

Aynı zamanda değişen motor teknolojilerine uyum sağlamak ve sisteme adapte olma konusunda sektörün öncü firmalarındanız.
Direk Enjeksiyonlu motorların (TSI-FSI-TFSI, GDI, CDI, ECOBOOST, gb.) LPG montajını 2007 yılında Türkiye’de ilki gerçekleştirerek başladık. Gelişen LPG sektörü ve müşteri talepleri doğrultusunda üretilen yeni nesil sıvı sistemlerin montajında biriktirdiğimiz tecrübeleri siz müşterilerimizle paylaşmaktan keyif alıyoruz.
Uyguladığımız sıvı sistemler BRC (LDI), Prins (Liqui Max) ve MARJET. Bu sistemlerde tasarruf oranı %50’dir.